• kat - kickass torrents
 • image image image image image
  Cappuccino dla Afryki
  Wyślij pączka do Afryki 2016 Szczegóły na: www.pączek.kapucyni.pl
  Wizyta Ojca Świętego w Afryce   29-30 listpada 2015, Bangui - RŚA
  Szczegóły pielgrzymki
  Wręczenie krzyża misyjnego br. Pawłowi Kubiakowi 18 października 2015 - Oborniki Wielkopolskie
  Śluby wieczyste w Bouar

  Śluby wieczyste brata Matthieu – Mateusza Yamande. 13 września 2015 - Bouar, RŚA.

  W dniach 26 stycznia do 22 lutego 2013 roku br Łukasz i br. Tomasz przebywają z wizytą braterską w Afryce, gdzie  posługują nasi bracia na misjach w Czadzie i Republice Środkowej Afryki.

  Poniżej fotorelacja z trwającego wyjazdu

   

   

  W dniach 26 stycznia do 22 lutego 2013 roku br Łukasz i br. Tomasz udają się z wizytą braterska do Czadu oraz Republiki Środkowej Afryki.  Jeśli będzie to możliwe i gdzieś po drodze znajdziemy internet to podzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami.

  W każdym razie prosimy WAS o modlitwę za nas i za braci misjonarzy, aby dzieło które za ich przyczyną jest dokonywane, mogło się rozwijać i przybliżać innych do Pana Boga !!!

     

  Uroczystość Objawienia Pańskiego to wspaniały czas aby zobaczyć, że Pan Bóg przychodzi do wszystkich ludzi bez względu na przekonania i pochodzenie - do ludzi dobrej woli. W tym dniu mogliśmy uczestniczyć w orszakowych przedstawieniach oraz wspierać różne fundacje, które kwestowały na rzecz potrzebujących.

  Jako Fundacja Kapucyni i Misje zapraszaliśmy uczestników Orszaku Trzech Króli na cappuccinodlaafryki. Dochód ze sprzedaży cappuccino zostanie przekazany na rzecz misji w Afryce. Wciąż można zamawiać  specjalną kawę Massaia, która wypalana jest specjalnie dla nas. Adres sklepu internetowego znajduje się  >>> tutaj <<<

   

  Fotorelacja

   

     

  Docierają do nas różne informacje na temat złożonej sytuacji w Republice Środkowej Afryki.

  Na podstawie  informacji uzyskanych poprzez agencję Reuters'a oraz analityków konfliktu można stwierdzić, że trwający bunt stanowi bardzo poważne zagrożenie, największe od 10 lat. Rebelianci domagają się oddania władzy przez prezydenta Bozie i wypełnienia składanych wcześniej obietnic na rzecz rebeliantów.

  Szerzej na temat konfliktu  >>>>

     

  W dniach 4 - 6 stycznia 2013 roku zapraszamy WAS do wspólnego picia kawy w ramach akcji CAPPUCCINODLAAFRYKI.
  W Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Nowej Soli, Stalowej Woli oraz w Myślenicach możecie wypić w specjalnych czadowych kawiarniach kawę cappuccino. Cały dochód uzyskany ze sprzedaży cappuccino zostanie przeznaczony na realizację dwóch projektów: dożywianie 200 dzieci w Nzoro w Republice Środkowej Afryki oraz budowa centrum kulturalnego w Czadzie.

  Pijcie z nami Cappuccino w wybranych miastach !!!

  {youtube}2atcGndDGhE{/youtube}


  {youtube}lUYwaeuoySU{/youtube}

   

     

  Strona 23 z 24

  br. Zenon Kapka

  Warto zobaczyć

  4pomoc