• kat - kickass torrents
 • image image image image image
  Cappuccino dla Afryki
  Wyślij pączka do Afryki 2016 Szczegóły na: www.pączek.kapucyni.pl
  Wizyta Ojca Świętego w Afryce   29-30 listpada 2015, Bangui - RŚA
  Szczegóły pielgrzymki
  Wręczenie krzyża misyjnego br. Pawłowi Kubiakowi 18 października 2015 - Oborniki Wielkopolskie
  Śluby wieczyste w Bouar

  Śluby wieczyste brata Matthieu – Mateusza Yamande. 13 września 2015 - Bouar, RŚA.

  Uroczystość Objawienia Pańskiego to wspaniały czas aby zobaczyć, że Pan Bóg przychodzi do wszystkich ludzi bez względu na przekonania i pochodzenie - do ludzi dobrej woli. W tym dniu mogliśmy uczestniczyć w orszakowych przedstawieniach oraz wspierać różne fundacje, które kwestowały na rzecz potrzebujących.

  Jako Fundacja Kapucyni i Misje zapraszaliśmy uczestników Orszaku Trzech Króli na cappuccinodlaafryki. Dochód ze sprzedaży cappuccino zostanie przekazany na rzecz misji w Afryce. Wciąż można zamawiać  specjalną kawę Massaia, która wypalana jest specjalnie dla nas. Adres sklepu internetowego znajduje się  >>> tutaj <<<

   

  Fotorelacja

   

   

  Docierają do nas różne informacje na temat złożonej sytuacji w Republice Środkowej Afryki.

  Na podstawie  informacji uzyskanych poprzez agencję Reuters'a oraz analityków konfliktu można stwierdzić, że trwający bunt stanowi bardzo poważne zagrożenie, największe od 10 lat. Rebelianci domagają się oddania władzy przez prezydenta Bozie i wypełnienia składanych wcześniej obietnic na rzecz rebeliantów.

  Szerzej na temat konfliktu  >>>>

     

  W dniach 4 - 6 stycznia 2013 roku zapraszamy WAS do wspólnego picia kawy w ramach akcji CAPPUCCINODLAAFRYKI.
  W Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Nowej Soli, Stalowej Woli oraz w Myślenicach możecie wypić w specjalnych czadowych kawiarniach kawę cappuccino. Cały dochód uzyskany ze sprzedaży cappuccino zostanie przeznaczony na realizację dwóch projektów: dożywianie 200 dzieci w Nzoro w Republice Środkowej Afryki oraz budowa centrum kulturalnego w Czadzie.

  Pijcie z nami Cappuccino w wybranych miastach !!!

  {youtube}2atcGndDGhE{/youtube}


  {youtube}lUYwaeuoySU{/youtube}

   

     

     

  13 - 16.12.2012 Rekolekcje misyjne

  W dniach 13 - 16 grudnia 2012 Roku odbyły się rekolekcje adwentowe w Parafii św. Barbary w Wieluniu. Rekolekcje rozpoczęły się w czwartek wieczorem i trwały do niedzieli radości - gaudete.  Radosny czas oczekiwania na przyjście Chrystusa stał się okazją, aby odkryć coś więcej niż tylko zewnętrzne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Nasze spojrzenie sięgało dalej  aż po Afrykę!

     

  Strona 23 z 24

  br. Robert Wnuk

  Warto zobaczyć

  4pomoc